Pozvánka: Moderní metody výuky o holokaustu

Ve čtvrtek 21. listopadu 2013 navštíví Evangelickou teologickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze (Černá 9, Praha 1) vynikající lektorka z Mezinárodní školy pro výuku holokaustu při Jad Va-šem v Jeruzalémě, paní Miriam Mourycová. Všichni zájemci z řad učitelů a lektorů jsou srdečně zváni k účasti na jejím semináři Moderní metody výuky o holokaustu, který se bude konat ve Velké posluchárně od 14:00 do 18:00 hodin. Paní Miriam Mouycová seznámí posluchače se vzdělávacím projektem využívajícím práci s plakáty.

Na semináři budou učitelé a lektoři seznámeni se vzdělávacím projektem využívajícím práci s plakáty. Účastníci semináře získají metodické školení a obdrží konkrétní výukové materiály, které mohou použít ve školách. Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování semináře.

Cena: 100 Kč v hotovosti.

-jh-

Úvod > Aktuality > Aktuality > Pozvánka: Moderní metody výuky o holokaustu