Na pozvání Centra pro studium holokaustu a židovské literatury vystoupí v Praze historička Dr. Anna Hájková s tématem přednášky: Jak psát každodenní dějiny holocaustu? Vězeňské společenství v ghettu Terezín.

Dr. Anna Hájková přednáší jako docentka na katedře dějin na Univerzitě ve Warwicku ve Spojeném království. Na toto téma jí také vyjde kniha v univerzitním nakladatelství Oxford University Press s názvem: The Last Ghetto: An Everyday History of Theresienstadt.

Přednášku hostí a spolupořádá Ústav pro hospodářské dějiny a Pražské centrum židovských studií dne 15. listopadu v Malé aula Karolina, Ovocný trh 3/5, Praha 1, dne 15. listopadu 2018, od 17:30.

Pozvánka na přednášku

Více informací o Anně Hájkové naleznete také na stránkách Centra pro studium holokaustu a židovské literatury zde.

Úvod > Aktuality > Aktuality > Přednáška Anny Hájkové: Jak psát každodenní dějiny holocaustu? Vězeňské společenství v ghettu Terezín